• Kaip pirkti bilietus internetu?
  Internetu loterijos bilietus galite pirkti dviem būdais:
  • nesiregistravę loterijos puslapyje
  • atlikę registraciją ir atsidarę „Žaidėjo sąskaitą“.

  NESIREGISTRAVĘ žaidėjai už bilietus ir bilietų prenumeratą moka tiesiai iš savo e-banko sąskaitos. Mokant už bilietus iš e-banko sąskaitos, jie atsiras „Mano bilietuose“ tik bankui patvirtinus mokėjimą – tai gali užtrukti kelias minutes. Prieš pirkimą jūsų paprašys įvesti savo el. pašto adresą ir slaptažodį – šie duomenys reikalingi tam, kad galėtumėt įeiti į savo bilietų saugyklą „Mano bilietai“ ir „Mano prenumerata“. Tačiau kai norėsite atsiimti laimėjimus, reikės užsiregistruoti, nes „Žaidėjo sąskaita“, į kurią pervedami laimėjimai, prieinama tik po registracijos.


  UŽSIREGISTRAVUSIEMS žaidėjams iš karto atidaroma „Žaidėjo sąskaita“, į kurią iš banko galite pervesti pasirinktą sumą būsimiems pirkiniams ir sutaupyti banko mokestį, nes mokėjimai iš „Žaidėjo sąskaitos“ papildomai neapmokestinami. Visi laimėti pinigai netrukus po lošimo pervedami į „Žaidėjo sąskaitą“.

  Noriu registruotis
 • Kaip gausiu nusipirktus bilietus?

  Jūsų pirkti bilietai bus saugomi šio puslapio skyriuje „Mano bilietai". Jei norėsite žaisti prie televizoriaus ir braukyti skaičius, galite bilietus atsispausdinti.

 • Kaip pasitikrinti internetu pirktą bilietą?

  Po lošimo sistema automatiškai patikrins bilietus, pažymės atspėtus skaičius ir surašys laimėjimus. Laimėti piniginiai prizai iki 1000 € pervedami tiesiai į „žaidėjo sąskaitą". Papildomus prizus, išskyrus automobilius, jums pristatys į namus. Automobiliai ir didesni piniginiai laimėjimai išduodami tik loterijos būstinėse.

 • Žaidėjo teisės ir pareigos

  Kiekvienas žaidėjas turi Loterijų įstatymo ir konkrečios loterijos, kurioje žaidėjas dalyvauja, taisyklių nustatytas teises ir pareigas. Be šiuose dokumentuose nustatytų teisių ir pareigų, žaidėjas turi ir naudojimosi šios svetainės Terminuose ir sąlygose nustatytas teises bei pareigas.

  Pagrindinės žaidėjo teisės:
  • Gauti laimėjimą. Piniginiai prizai iki 1000 € pervedami tiesiai į žaidėjo sąskaitą. Daiktiniai prizai iki 1000 € pristatomi žaidėjui į namus. Dėl didesnių nei 1013,38 € laimėjimų reikia kreiptis į loterijos organizatoriaus būstinę.
  • Disponuoti savo žaidėjo sąskaitoje esančiomis lėšomis. Žaidėjas gali bet kada papildyti šią sąskaitą arba pateikti nurodymą pervesti pinigus iš žaidėjo sąskaitos į banko sąskaitą. Vieną kartą per mėnesį pinigai iš žaidėjo sąskaitos į banko sąskaitą pervedami neimant iš žaidėjo banko pavedimo mokesčio. Darant pavedimą iš žaidėjo sąskaitos į banko sąskaitą dažniau, nei vieną kartą per mėnesį, Bendrovė iš pervedamos lėšų sumos gali išskaičiuoti banko mokestį už šį bankinį pavedimą.
  Pagrindinės žaidėjo pareigos:
  • Registracijos metu pateikti išsamius ir teisingus duomenis.
  • Laikyti prisijungimo prie savo žaidėjo sąskaitos duomenis paslaptyje ir neperduoti jų kitiems asmenims.
  • Kreiptis dėl laimėjimų nustatytais terminais. Paraiška dėl pagrindinių piniginių laimėjimų, viršijančių 1000 €, turi būti užpildyta per 60 kalendorinių dienų po loterijos tiražo, kuriame buvo laimėta, dienos. Paraiška dėl papildomų prizų (automobilių ir kitų daiktinių prizų) turi būti užpildyta per 7 kalendorines dienas po loterijos tiražo, kuriame buvo laimėta, dienos.
  Žaidėjo paskyros panaikinimas
   Kiekvienas žaidėjas, nusprendęs nebežaisti loterijoje, turi teisę ištrinti savo žaidėjo paskyrą. Tai padaryti galima skyrelyje „Mano duomenys“. Tačiau tam, kad paskyrą būtų galima ištrinti, joje negali būti galiojančių (t.y. dar nežaidusių) bilietų arba prenumeratų, o žaidėjo sąskaitos likutis turi būti lygus 0 €. Jei žaidėjo sąskaitoje yra galiojančių bilietų, turėsite palaukti kol praeis jų tiražai. Jei žaidėjo sąskaitoje yra pinigų, juos turite persivesti į savo banko sąskaitą. Tik tuo atveju, jei paskyra atitinka aukščiau minėtas sąlygas, ji gali būti ištrinta.
Mokėjimo būdai