Loterijų „Teleloto“, „Vikingų loto“, „Eurojackpot“, „Jėga-2“ ir „Kenoloto“  bilietus galite pirkti ir nesiregistravę sistemoje.

Pirmo pirkimo metu Jums tereikės nurodyti:

  • savo el. pašto adresą
  • telefono numerį
  • slaptažodį.

Šie duomenys reikalingi tam, kad nurodytu el. paštu gautumėte aktyvacijos laišką. Paspaudę aktyvacijos nuorodą galėsite prisijungti prie perku.perlas.lt ir matyti įsigytus bilietus skyrelyje „Mano bilietai“.

Nesiregistravę vartotojai bilietus apmoka tiesiai iš savo e-banko sąskaitos. Mokant už bilietus iš e-banko sąskaitos, jie atsiras „Mano bilietuose“ tik bankui patvirtinus mokėjimą – tai gali užtrukti kelias minutes.

Kitus pirkimus taip pat norint atlikti be registracijos, kiekvieną kartą Jums tereikės įvesti savo el. paštą ir slaptažodį.

Laimėjimų išmokėjimas

Jei pirkote bilietus nesiregistravę ir laimėjote, piniginiai prizai iki 3500 litų bus pervesti į perku.perlas.lt sistemoje esančią Jūsų „Žaidėjo sąskaitą“.

„Žaidėjo sąskaita“ ir disponavimas joje esančiais pinigais galimas iškart po to, kai aktyvuosite savo žaidėjo paskyrą (paspaudę ant el. laišku gautos nuorodos) ir suvesdami trūkstamus duomenis užbaigsite registraciją sistemoje.

Pirkimas be registracijos – greitas ir patogus būdas įsigyti bilietus. Išbandykite ir įsitikinkite!

Dėmesio: Loterijos „Superloto“ bilietus galima apmokėti tik iš „Žaidėjo sąskaitos“, t.y. tik atlikus pilną registraciją perku.perlas.lt.